Niedźwiedź 7a,
63-500 Ostrzeszów

Rusztowania jezdne

Rusztowania jezdne są wytrzymałe i bezawaryjne w eksploatacji. Rusztowania tego typu są proste w użytkowaniu, lekkie wagowo, łatwe w montażu, demontażu, transporcie i przechowywaniu oraz użyteczne zwłaszcza tam, gdzie ze względu na brak przestrzeni niemożliwe jest zastosowanie innych rozwiązań. np. przy pracach budowlanych na elewacjach budynków jednorodzinnych. Są to konstrukcje stabilne, koła są blokowane i istnieje możliwość dodatkowego wzmocnienia całości rusztowania podporami odciążającymi główną część rusztowania. 
 

Rusztowania jezdne MP – 1000

MP- 1000 jest rusztowaniem o bardzo szerokim wachlarzu zastosowań. Z powodzeniem pracuje w wielu dziedzinach budownictwa i przemysłu. Cechuje go prosta budowa, łatwość montażu i niska cena. Rusztowania te charakteryzują się dużą elastycznością w możliwościach montażu.

 

Rusztowania jezdne MP- 2000

Nowoczesne aluminiowe rusztowania występują w dwóch wariantach: bez belki i z belką jezdną. Wymiary pomosty umożliwiają swobodną pracę na wysokościach. MP- 2000 stanowią doskonałe uzupełnienie rusztowań fasadowych.